5.kolo: Galacticos III - FC Dragons 9:0

29.09.2015 19:02

Galacticos po dobrém vstupu do sezony pokračují v sérii vítězných utkání, doslova šokující výsledek se zrodil v zápase s loňským mistrem 5. ligy FC Dragons. V úvodu jsme si vypracovali pár dobrých příležitostí, prosadit se ale dokázal až Uvíra, a odstartoval gólovou smršť. Hned poté si hosté po zakončení Marka Zubíka vstřelili vlastní gól. Ani další dva zásahy na sebe nenechali dlouho čekat, nejprve se pro přiťuknutí Brázdy prosadil placírkou k tyči Michal Joska, a chvíli na to rozvlnil síť Marek Zubík, kterému znovu dopomohla k úšpěšné trefě teč soupeřova obránce. Velké věci se začaly dít od 20. minuty, po akci v rohu hřiště se dostal míč před bránu, kde si skvěle naběhl Jirka Hanák, a z bezprostřední blízkosti propálil soupeřova golmana popáté. Prakticky hned po rozehrávce propadla soupeřova obrana a Marek Koukal postupoval sám na bránu, situaci vyřešil chladnokrevně - 6:0. Soupeř se snažil i nadále kombinovat, ale po narážečce s Benešem se prosadil Jiří Zubík. Další gól přidal po rohovém kopu hlavou Brázda, a na konečných 9:0 upravil v závěru poločasu Lukáš Uvíra. Druhý poločas už se spíše jen dohrával a skóre se už nezměilo.