7.kolo: Galacticos III - 1.AC Kokoráček 11:4

12.10.2015 21:26

Galacticos dokázali na domácím hřišti zvrátit nepříznivý vývoj a získali další tři body. Od začátku se zdálo, že domácí si v poklidu pohlídají 3 body když se jim poměrně brzy podařilo jít do vedení 2:0. Hosté však trpělivě vyčkávali na naše chyby, a ty se jim podařilo trestat. Misky vah se naklonili na jejich stranu sedm minut před poločasem. Do přestávky se domácím ale podařilo srovnat na 3:3. V druhé půli už Galacticos plně převzali iniciativu a poměrně rychle se ujali vedení 6:3, ale Kokoráček se z brejkové situace dokázal ještě prosadit a vývoj zápasu zdramatizoval. Rozjetá ofenziva domácích začala čím dál častěji hledat v soupeřově obraně skuliny, které dokázala trestat, a nakonec se skóre vyhouplo do výše čísel dvojciferných. Po gólovém půstu z minulého kola ve Veselíčku se do Žeravic vrátili gólové hody.