FESTA Galacticos III - FC Hrkotka 3:2 (1:1)

18.10.2017 21:11

Zápas začal nejlépe jak mohl, když rychlým brejkem v 5. minutě utkání otevřel skóre útočník Jirka Beneš. Poté jsme se mnohokrát dostali do větších šancí, které jsme ale bohužel nedokázali proměnit.
Hosté nás potrestali jedinou větší šancí v poločase, když dokázali odraženou střelu "procpat" na druhý pokus za záda brankáře Matušky.

Ve druhém poločase byla na domácím týmu vidět chuť něco s výsledkem udělat. To se také stalo, Jirka Janda pěknou střelou dostal domácí opět do vedení, 2:1.
Držení míče bylo jasně naše, šancí přibývalo, produktivita o něco horší, každopádně 12. minut před koncem utkání se domácím podařilo přidat další branku, kdy duo domácích ve složení Uvíra-Zubík M. dokázali vstřelit uklidňující gól, a na konci akce byl právě zmiňovaný Zubík Marek ten, kdo si mohl připsat další branku do statistik, 3:1.
Hosté se snažili něco s výsledkem udělat, a to se také stalo. Bohužel jsme inkasovali vlastní gól.
Nicméně to bylo vše, poté jsme bez větších potíží kontrolovali hru, jak v defenzívě, tak v ofenzivní části.

Další výhra, 5. zápas bez porážky, 17. bodů po 8. kole s bilancí 5-2-1 a skórem 23:13, to je takové menší shrnutí, jak si zatím FESTA vede.

Sestava: Matuška - Sprušil, Koukal - Zubík M., Uvíra - Beneš, Janda.

Góly: Beneš, Janda, Zubík M.